Центр української вишивки та костюму «Оріяна»

 Українська вишивка – це не лише понад 300 різноманітних швів та художня досконалість орнаментів, а й глибинна знакова система, яка пов’язує нас з усім Сущим – з Духом-Творцем і Матір’ю-Природою, оберігає та гармонізує наше життя.

Ми плідно співпрацюємо з музеями та приватними колекціонерами, завдяки яким збережена дивовижна краса народної вишивки. Окремо висловлюємо особливу подяку за сприяння та підтримку НЦНК Музей Івана Гончара. Завдяки цій співпраці започаткована Віртуальна галерея вишивки та вбрання

Ми відтворюємо техніки автентичної вишивки, відновлюємо звичаї та традиції пов’язані з різними етапами виготовлення одягу, досліджуємо комплекси вбрання історико-етнографічних регіонів України. Про наші дослідницькі проекти ви можете дізнатись на сторінці Дослідництво.

Ми співпрацюємо з талановитими майстрами та дизайнерами, які вміло втілюють народні традиції в гарні та практичні сучасні речі. Таке вбрання, а також книги, подарунки, прикраси і сувеніри та матеріали для творчості ви можете придбати в нашій Крамниці.

Майстер-класи, статті та відео про народну вишивку і костюм ви знайдете на сторінці Школа.

Про наші волонтерські проекти ми повідомляємо на сторінці Волонтерство.

Будемо раді спілкуванню з вами через соцмережі, на виставках, на сторінках друкованих видань, а також в нашому офісі. Саме завдяки вашому інтересу традиційна культура живе і приносить радість, гармонію та процвітання народу.

З повагою,

колектив Центру української вишивки та костюму «Оріяна»


  • <
Другие материалы в этой категории: « Студия вышивки "Ладна"

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Рейтинг@Mail.ru Рекламный Украинский портал Украина онлайн